madf: (Default)
[personal profile] madf
Тобто, головні телефони :)

phones

Оці: http://www.amazon.com/Plantronics-BackBeat-Wireless-Canceling-Headphones/dp/B00MBWIL0G/ref=pd_bxgy_147_img_2?ie=UTF8&refRID=0RN12HM6AEDZ9YR4RF1E

Під віндою (десяточка) довелось два дні тягти 800-мегабайтний zip-архів із говнодрайвером до блютузіни, бо рідний віндовий через неї взагалі нічого не бачить. Але злетіло. З телефоном злетіли одразу. Одночасно телефон і комп не можуть, перемикатись між ними теж не можуть. Звук через блютуз як наче старі пластмасові скрипучі Swen за 15 грн (блютузіна у мене aptX вміє). З телефону наче трохи краще. Контроли на телефоні всі працюють (прийом дзвінків не перевіряв, правда). Мікрофон працює. Є якийсь а-ля „proximity sensor“ — коли знімаю з голови плеєр стає на паузу, і навпаки. Через шнурочок звук набагато кращий. На порядок.

У навушниках живе дух англомовної жіночки (жива б там не вмістилась) який солоденьким голосом повідомляє про вмикання/вимикання, рівень заряду і рівень гучності :)

По однокімнатній квартирі можна ходити спокійно, телефон клав у найдальший куток у шафу — добивало без проблем. Можна сидіти у туалеті і приймати дзвінки :) Обіцяють 24 години музики з одної зарядки. Зарядка через USB.

Виглядають солідно — нічого не люфтить, не скрипить. Металева основа дужки, надійна фіксація, поворотні телефони. На голові сидять ідеально — я стрибав і нічого нікуди не звалилось :)

А тепер саме цікаве. Шумодав. Самі по собі, у пасивному режимі, вони добре облягають вуха й ізолюють десь 2/3 шуму. З активним шумодавом ріжуть десь 4/5, але в основному середні частоти. Клікання по клавіатурі ледь чутно. Шум пекельної витяжки на кухні теж ледь-ледь. Завтра тестуватиму у офісі, на офісному шумі.

Під лінуксом... Все сумно. Треба ставити богомерзьку пульсу. Ставлю. Друг каже все одно без длубання у говноконфігах не злетить. Мо' ну його в біса і позапускати ракетки у KSP? :)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

madf: (Default)
madf

April 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 26th, 2017 01:58 am
Powered by Dreamwidth Studios